Apie mus

APIE   MUS

“Stipriausi Lietuvoje 2022” įvertinimas – tvirto, iššūkius sėkmingai įveikiančio verslo ženklas ir uždirbtas pasitikėjimas. Kryptingai augame, siekdami pačių geriausių rezultatų, kurdami vertę ir grožį. Didžiuojamės savo komanda ir partneriais.

Mes esame įmonė,  teikianti  individualių gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos paslaugas, kurias deriname su inovatyviais ir kokybiškais sprendimais.

Vystome ir įgyvendiname naujus statybų projektus.

Mūsų tikslas – pastatyti ekonomišką, jaukų ir šilumos energiją taupantį namą už prieinamą kainą. Mes pasiekiame užsibrėžtus rezultatus, atitinkančius kiekvieno kliento  poreikius. Patirtis, atidumas, komunikacija leidžia suteikti aukščiausios kokybės namų statybos paslaugas. 

Mes manome, kad kiekvienas mūsų darbais patenkintas klientas, tiesia mūsų kelius į sėkmę. Tik jūsų pasitikėjimas ir įvertinimas yra didžiausia vertybė mūsų darbe. Mums patinka bendrauti ir bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų ir aiškaus kokybiško jų įgyvendinimo. Mums svarbi jūsų nuomonė ir atsiliepimai.

Kodėl rinktis mus:

  • Teisingi sprendimai – kiekviename etape mes patariame ir pateikiame pačius geriausius sprendimus bei individualius pasiūlymus, kurie leidžia profesionaliai ir kokybiškai atlikti statybos darbus.
  • Efektyvumo užtikrinimas – pasitelkiant inovatyvias idėjas ir naujas statybų technologijas efektyviai planuojame visus procesus,  organizuojame ir kontroliuojame visą statybos darbų eigą. Tad mūsų klientams netenka nerimauti!
  • Kokybės garantas – sukaupta patirtimi garantuojame, kad suteikiamos paslaugos bus atliktos kokybiškai, o naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos  užtikrina statybos darbų atitikimą techniniams reikalavimams.


Esame statybų įmonė, teikianti individualių karkasinių ir mūrinių namų statybos paslaugas. Mūsų tikslas - pastatyti ekonomišką, jaukų ir šilumos energiją taupantį namą už protingą kainą.
Paslaugos.lt

Rekvizitai

Mažoji bendrija:“Dvynių Namai”Įmonės kodas:305157396PVM mokėtojo kodas:LT100012378811

Kontaktai

Vadovas:Darius Lekavičius, direktoriusTelefono nr.:+37068450020El.paštas:info@dvyniunamai.lt

© Copyright 2020 - "Dvynių Namai" | Developer - "Web Projektai"