APIE VYSTYOJĄ

Esame sukaupę žinių ir patirties, įgytos dirbant statybų srityje Lietuvoje ir Norvegijoje.Sukauptą patirtį gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos srityse deriname
su moderniais ir kokybiškais sprendimais.Mūsų tikslas- pastatytį ekonomišką, jaukų ir šilumos energiją taupantį namą už prieinamą kainą. Mes pasiekiame užsibrėžtus tikslus, atitinkančius
kiekvieno kliento poreikius. Patirtis, atidumas, komunikacija leidžia suteikti aukščiausios kokybės namų statybos paslaugas.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Atliekant sklypo paruošimo darbus, esant poreikiui įrengiamas kelias technikai privažiuoti ir namo statybos vietos aikštelė. Namo statybos aikštelės vietoje nukasamas derlingas augalinis žemės sluoksnis, išlyginamas gruntas, kuris turi būti laidus vandeniui, vanduo turi nutekėti į visas puses, gruntas po namu neturi būti įmirkęs. Jei vyrauja sunkus gruntas, pamatų plotas planiruojamas vandeniui laidžiu gruntu (smėliu, žvyru). Jei sklype yra nuolydis, aikštelės paruošimas yra sudėtingesnis.

Pamatų įrengimas – vienas atsakingiausių namo statybos darbų. Pamatai yra svarbiausia namo laikančioji konstrukcija. Pamatų tipą bei įrengimo būdą apsprendžia pastato svoris, apkrovos ir pagrindas, į kurį remiasi statinys. Populiariausi individualių namų statyboms yra gręžtiniai pamatai dėl savo greito montavimo ir sąlyginai nedidelės kainos.

Per keletą paskutinių metų pasikeitė požiūris į reikalavimus statybinėms medžiagoms ir namų statybai. Ypatingas dėmesys skiriamas namo sandarumui bei šilumos išlaikymui. Mūsų tikslas – pastatyti kokybišką, ekonomišką, jaukų ir šilumos energiją taupantį namą už prieinamą kainą. Svarbiausi dalykai sėkmingoje statyboje yra šie: apgalvotas biudžetas, geras projektas, bei kompetetingas rangovas. Šiuos darbus atlikus gerai, turėsite skandžias ir ramias statybas.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

  • Teisingi sprendimai – kiekviename etape mes patariame ir pateikiame pačius geriausius sprendimus bei individualius pasiūlymus, kurie leidžia profesionaliai ir kokybiškai atlikti statybos darbus.
  • Efektyvumo užtikrinimas – pasitelkiant inovatyvias idėjas ir naujas statybų technologijas efektyviai planuojame visus procesus, organizuojame ir kontroliuojame visą statybos darbų eigą. Tad mūsų klientams netenka nerimauti!
  • Kokybės garantas – sukaupta patirtimi garantuojame, kad suteikiamos paslaugos bus atliktos kokybiškai, o naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina statybos darbų atitikimą techniniams reikalavimams.

STATYBOS DARBAI

  • Pamatų įrengimas
  • Pastatų statybos darbai
  • Pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos darbai
  • Apdailos darbai


STATYBOS VALDYMAS

  • Statybos organizavimas ir valdymas
  • Užsakovo interesų atstovavimas santykiuose su rangovais/tiekėjais
  • Statybinių/apdilos medžiagų ir gaminių parinkimas ir tiekimo organizavimas